ART / Etchings etc / Colour etching 11482566
nr 1148 2566
Elisabeth Ödmann
(f. 1953), Sverige
Elisabeth Ödmann (b. 1953), Sverige. 'Blått landskap', signerad och numrerad 8/100, motivet: 247x29,
COLOUR ETCHING, 'Blått landskap', signerad och numrerad 8/100, motivet: 247x29
400
Monday December 4 2017
at 20:10:05